V čem je AUTOzaAUTO jiné?

Ve všem. Uživatel zadává parametry poptávaného odlišnou formou, než na běžných autoportálech. Zadání parametrů pro výpočet finančního rámce k nákupu nového vozu je formou otázek a tak se pak uživateli rozevírají nůžky a může tak dosáhnout na dražší auto, než si původně představoval. Prodejce navíc získá informace, jakou cenovou představu má za své vozidlo, které chce dát protiúčtem, zda může něco splácet a kolik a jakou má finanční hotovost.

 

Jak to vlastně celé funguje?

Uživatel je nejdříve veden tak, aby zadal základní parametry svého auta. Dále pak zadá, jakou si za něj představuje orientační cenu, kolik má v hotovosti a kolik by případně mohl splácet a jak dlouho. Tím se vytvoří finanční rámec na koupi nového auta. Následně zadá parametry poptávaného nového auta a systém všechny údaje uloží a zobrazí uživateli aktuální nabídku odpovídající zadaným parametrům.

 

Co udělat proto, aby AUTOzaAUTO.cz našlo i můj inzerát?

Stačí inzerovat na jednom z portálů CARonlineMIX  - www.autoodprodejce.cz , www.protiuctovevozy.cz , www.korejskevozy.cz , nebo využívat inzertní modul v on-line systému pro autoprodejce  www.crm.cardinal.cz

 

Mohu přes AUTOzaAUTO.cz také nabídnout protiúčtové auto klienta?

Ano. Tato forma je především výhodná, pokud si nejste jistí s výkupem, nebo zákazník požaduje vyšší cenu, než mu jste ochotni zaplatit, ale nechcete o něj přijít. Vložit protiúčtové auto jde jak přes AUTOzaAUTO.cz, nebo pokud využíváte modul ocenění v on-line systému pro autoprodejce www.crm.cardinal.cz

 

Mohu si formulář AUTOzaAUTO vložit i na své stránky?

Ano. Zvýšíte tak další potenciál získání zákazníka a zároveň dalšího auta do prodeje. Implementace je individuální a reflektuje pak jen Vaší nabídku na Vašem webu.

 

Dá se AUTOzaAUTO.cz využít i jako zdroj aut ke koupi?

Ano, v rámci AUTOzaAUTO.cz získáváte přístupové údaje do on-line systému pro autoprodejce www.crm.cardinal.cz , kde uvidíte nabídku aut nabízených protiúčtem, nebo ve fázi ocenění tzn. ještě dříve, než jsou zveřejněné v inzerci.

 

Pokud máte zájem o umístění inzerce nebo formuláře AUTOzaAUTO na Vaše stránky, vyplňte prosím tento krátký formulář https://caronlinemix.cz/KontaktniForm.aspx a my Vás budeme neprodleně kontaktovat.